WG732HTTE4R7K
MFR.Part #
WG732HTTE4R7K
JLCPCB Part #
C4221305
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 4.7Ω Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS