SG73W2HTTE4R7K
MFR.Part #
SG73W2HTTE4R7K
JLCPCB Part #
C3957171
Description
-55℃~+155℃ 4.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS