WG732HTTE2R7K
MFR.Part #
WG732HTTE2R7K
JLCPCB Part #
C2522953
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 2.7Ω 200V Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS