SG732ETTD274K
MFR.Part #
SG732ETTD274K
JLCPCB Part #
C4229059
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS