TLRH2ATTD82L0F
MFR.Part #
TLRH2ATTD82L0F
JLCPCB Part #
C3954344
Description
-65℃~+155℃ 250mW 82mΩ ±1% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS