TLRH2ATTD50L0F
MFR.Part #
TLRH2ATTD50L0F
JLCPCB Part #
C2565963
Description
-65℃~+155℃ 333mW 50mΩ ±1% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS