RN732BTTD4371D100
MFR.Part #
RN732BTTD4371D100
JLCPCB Part #
C4140542
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.37kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS