TLRH2ATTD56L0F
MFR.Part #
TLRH2ATTD56L0F
JLCPCB Part #
C2565855
Description
-65℃~+155℃ 250mW 56mΩ ±1% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS