RN73R2BTTD1261F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1261F25
JLCPCB Part #
C4059875
Description
-55℃~+155℃ 1.26kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS