RN731JTTD1521F50
MFR.Part #
RN731JTTD1521F50
JLCPCB Part #
C3980956
Description
-55℃~+155℃ 1.52kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS