RK73B2ERTTD624J
MFR.Part #
RK73B2ERTTD624J
JLCPCB Part #
C2595787
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 620kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS