HV73V1JTTD1404F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1404F
JLCPCB Part #
C4049277
Description
-55℃~+155℃ 1.4MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS