SG73S1ERTTP5R1J
MFR.Part #
SG73S1ERTTP5R1J
JLCPCB Part #
C6483705
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS