RN73R1JTTD1241C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1241C50
JLCPCB Part #
C2517993
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS