SR73W3ATTER147F
MFR.Part #
SR73W3ATTER147F
JLCPCB Part #
C2601877
Description
-55℃~+150℃ 147mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS