RN73H1JTTD9200F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD9200F50
JLCPCB Part #
C4018445
Description
-55℃~+155℃ 100mW 920Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS