RN73H1ETTP5620D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP5620D25
JLCPCB Part #
C2513192
Package
0402
Description
562Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS