SR732ERTTD9R31F
MFR.Part #
SR732ERTTD9R31F
JLCPCB Part #
C7369561
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.31Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS