SR733ATTE9R31F
MFR.Part #
SR733ATTE9R31F
JLCPCB Part #
C2601595
Description
-55℃~+150℃ 1W 9.31Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS