RN73H2BTTD3882B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3882B50
JLCPCB Part #
C2557820
Description
250mW 38.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS