SR73W3ATTE4R02F
MFR.Part #
SR73W3ATTE4R02F
JLCPCB Part #
C4076354
Description
-55℃~+150℃ 1W 4.02Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS