SR73W3ATTER402F
MFR.Part #
SR73W3ATTER402F
JLCPCB Part #
C2601856
Description
-55℃~+150℃ 1W 402mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS