SG73S2ERTTD6203F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD6203F
JLCPCB Part #
C6487918
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS