RN73H1JTTD2212D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2212D100
JLCPCB Part #
C4062808
Description
100mW 22.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS