SR73W3ATTE4R12F
MFR.Part #
SR73W3ATTE4R12F
JLCPCB Part #
C2601760
Description
-55℃~+150℃ 1W 4.12Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS