SR73W3ATTE3R65F
MFR.Part #
SR73W3ATTE3R65F
JLCPCB Part #
C4235484
Description
-55℃~+150℃ 1W 3.65Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS