SR73W3ATTE3R60F
MFR.Part #
SR73W3ATTE3R60F
JLCPCB Part #
C2601738
Description
-55℃~+150℃ 1W 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS