RN73R2BTTD68R1F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD68R1F25
JLCPCB Part #
C2530028
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS