RN73R2ETTD8161D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD8161D10
JLCPCB Part #
C2607972
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.16kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS