RK73H1HTTC1623F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1623F
JLCPCB Part #
C830288
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS