SR73W3ATTE1R2J
MFR.Part #
SR73W3ATTE1R2J
JLCPCB Part #
C4359765
Description
-55℃~+150℃ 1.2Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS