SR73W3ATTE1R1J
MFR.Part #
SR73W3ATTE1R1J
JLCPCB Part #
C2601302
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 1.1Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS