RK73G1JTTD24R9D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JTTD24R9D
JLCPCB Part #
C2579746
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS