RK73H3ATTE1332D
MFR.Part #
RK73H3ATTE1332D
JLCPCB Part #
C2583553
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS