RK73B1JRTTD6R8J
MFR.Part #
RK73B1JRTTD6R8J
JLCPCB Part #
C4162676
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS