RN73R2BTTD2610B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD2610B25
JLCPCB Part #
C2547220
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS