RN73H2ETTD2130C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2130C10
JLCPCB Part #
C4151709
Description
213Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS