SR73W2HTTE4R02F
MFR.Part #
SR73W2HTTE4R02F
JLCPCB Part #
C2600849
Description
-55℃~+150℃ 4.02Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS