RK73H2HTTE1004F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1004F
JLCPCB Part #
C6186283
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS