RK73H2ATTD8253F
MFR.Part #
RK73H2ATTD8253F
JLCPCB Part #
C6649276
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS