RN73H1ETTP2551B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP2551B25
JLCPCB Part #
C2535819
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS