SR73W2HTTE1R8J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR73W2HTTE1R8J
JLCPCB Part #
C2600713
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 1.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS