RN732ATTD5112B05
MFR.Part #
RN732ATTD5112B05
JLCPCB Part #
C4002303
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS