SR73W2HTTE1R3J
MFR.Part #
SR73W2HTTE1R3J
JLCPCB Part #
C2600760
Description
-55℃~+150℃ 1.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS