SR73W2HTTE1R1J
MFR.Part #
SR73W2HTTE1R1J
JLCPCB Part #
C2600664
Description
-55℃~+150℃ 1.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS