SR73W2HTTE1R65F
MFR.Part #
SR73W2HTTE1R65F
JLCPCB Part #
C2601019
Description
-55℃~+150℃ 1.65Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS