RK73B2ERTTD163G
MFR.Part #
RK73B2ERTTD163G
JLCPCB Part #
C4181404
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS