SR73W2HTTE3R65F
MFR.Part #
SR73W2HTTE3R65F
JLCPCB Part #
C2601022
Description
-55℃~+150℃ 3.65Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS