SR73W2HTTE1R15F
MFR.Part #
SR73W2HTTE1R15F
JLCPCB Part #
C2600984
Description
-55℃~+150℃ 1.15Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS