RN73H1JTTD6190B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6190B50
JLCPCB Part #
C4212648
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS